Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Przekazanie nakrętek dla Gabriela

Widać, że pamiętacie o metalowym 💙 sercu na bolkowskim rynku, bo tak szybko się zapełnia. Uzbieraliśmy wspólnie już 13 worów typu BIG BAG wypełnionych po brzegi tym plastikowym "urobkiem". Zebranie tak wielkiej ilości plastikowych nakrętek nie byłoby możliwe gdyby nie Wasze ogromne zaangażowanie.
 
Góra nakrętek trafiła wczoraj na ręce Pana Ryszarda - dziadka 🤜🤛 chorego na autyzm Gabriela. Nakrętki zostaną sprzedane, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą chłopcu w walce z chorobą.
Wesprzemy także akcje charytatywną "Nakrętka dla Wiktorka" - dwuletniego syna jaworskiej policjantki.
Kolejną osobą, dla której aktualnie trwa zbiórka, jest młody mieszkaniec Bolkowa - Paweł, o którym więcej informacji można przeczytać na stronie https://zrzutka.pl/jya9mj
 
Plastikowe nakrętki są małe, lekkie i pojedynczo niewiele znaczą. Jednak mogą pomóc, gdy będzie ich dużo, dlatego dziękuję wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie w pomoc potrzebującym oraz za wspieranie środowiska poprzez segregację.
 
żółwik Pana Ryszarda i Burmistrza Bolkowa na PSZOKU podczas przekazania nakrętek
zdjęcie nakrętek plastikowych

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.