Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Budowa kompleksu sportowego na Górze Ryszarda

Cześć, sportowi entuzjaści!  Cieszę się, że mogę podzielić się z Wami świetnymi wieściami dotyczącymi nowego kompleksu sportowego w Bolkowie! 
 
Rozpoczynamy procedurą wyłonienia wykonawcy na budowę kompleksu sportowego na Górze Ryszarda! Nasze plany obejmują budowę pełnowymiarowego boiska sportowego, boiska treningowego, bieżni lekkoatletycznej z nowoczesną nawierzchnią poliuretanową oraz budynku szatni z magazynem sportowym i ogólnodostępnymi toaletami! Ponadto, nasadzimy również drzewa, aby zapewnić przyjemne otoczenie dla wszystkich użytkowników! 
 
📅 Termin składania ofert: 07.05.2024
 
To jest ogromna szansa dla naszej społeczności, aby rozwijać naszą pasję do sportu i rekreacji! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, nasz nowy kompleks sportowy! Pamiętajcie, że im więcej osób zainteresuje się tym projektem, tym większa szansa na jego sukces! Dlatego nie wahajcie się udostępnić tej informacji wszystkim swoim znajomym! Wspólnie możemy stworzyć coś niesamowitego! Let's go, Bolków!
 

image host image host image host image host image host

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.