Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Otwarcie Klubu Dziecięcego "BĄBEL" w Bolkowie

 
Cieszę się, że mogę oficjalnie ogłosić otwarcie klubu dziecięcego w Bolkowie! 👧🏼👶🏻 Maluszki od kwietnia mają zapewnioną opiekę 🧸
Warto podejmować działania, które przekonają młodych ludzi do osiedlania się w miejscu, które spełnia ich oczekiwania i pozwala na swobodne łączenie życia prywatnego i zawodowego. Tworzenie nowych miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 jest jednym z priorytetów Gminy w tym zakresie. Wraz z Fundacją Czas Start, która prowadzi klub, dążyliśmy do stworzenia miejsca, które nie tylko zapewni wysoką jakość opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, ale także stanie się przestrzenią sprzyjającą rozwojowi i integracji dla naszych najmłodszych mieszkańców.
 
Pobyt dzieci w Klubie jest dofinansowany z budżetu Gminy Bolków, w wysokości 300 zł na dziecko zamieszkałe na terenie gminy, z Programu Rządowego Maluch+ w wysokości 837 zł. Rodzice mogą skorzystać także z dopłaty 400 zł poprzez ZUS. Jeśli przysługuje rodzicom całość dopłat, opłata za pobyt wynosi 23 zł!!! Plus oczywiście wyżywienie.
 
 

image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.