Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

I RAJD GWIAŹDZISTY "Szlakami Gminy Bolków"

W dniu pierwszego dnia wiosny, odbyło się uroczyste Otwarcie Bazy Turystycznej w Mysłowie. To ważne wydarzenie, które otwiera nowe możliwości dla rozwoju turystyki w naszej gminie.
 
Ponadto, z dumą pragnę podzielić się z Państwem informacją o I Rajdzie Gwiaździstym "Szlakami Gminy Bolków", w którym wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej z Gminy Bolków oraz z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Nasze szlaki turystyczne stały się areną dla poznawania piękna naszej okolicy przez młode pokolenie. Drużyna dorosłych, którą miałem przyjemność prowadzić , oraz drużyna z Zagrody Edukacyjnej z Dobkowa, również wzięły udział w tej wyjątkowej przygodzie. 
 
Podziękowania kieruję przede wszystkim do pracowników Urzędu Miejskiejskiego w Bolkowie - Asia, która nad wszystkim czuwała, Robertowi, Magdzie, Paulinie, Justynie, Kasi, Małgosi, Marcinowi i Markowi - ogromne dzięki. Szczególne podziękowania kieruję również do Pani Dyrektor Izabeli Misiak-Drąg oraz Panów Henryka Gęsiora i Leszka Drabczyka z PTTK Jawor za zorganizowanie Rajdu. Nie zapominam także o Pani Dyrektor Annie Szymańskiej za stworzenie Legendy o Zmysławie, która miała swoją premierę podczas naszego wydarzenia.
 
Dziękuję również OJRG Bolków oraz OSP Mysłów i Lipa za wsparcie oraz WOTAN HIRD - Drużynie Wikingów i Słowian, Radnym z Rady Miejskiej w Bolkowie oraz wszystkim wystawcom za ich wkład w rozpieszczanie zaproszonych Gości. Dziękuję także Panu Ryszardowi Bożkowi oraz Krzysztofowi Rajewskiemu za nieocenioną pomoc techniczną. Dziękuję chłopakom z Velo Projekt za ich zaangażowanie i prezentację z jazdy na punptraku wykonanym przez firmę... VELO PROJEKT!
 
Mam nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do dalszego rozwoju naszej gminy oraz promocji naszego pięknego regionu jako atrakcyjnego miejsca turystycznego.
 
 
 
 

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host image host image host

image host 

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.