Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Rozdanie nagród za udział w konkursie fotograficznym "Niepodległa w obiektywie"

Miałem dzisiaj przyjemność wręczyć nagrody za udział w konkursie fotograficznym "Niepodległa w obiektywie", skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Zadanie uczestników było niezwykłe – uwiecznienie ducha niepodległości w jesiennym krajobrazie Gminy Bolków (symbole narodowe, barwy narodowe, zabytki, pomniki przyrody).
 
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności udało się stworzyć niezapomniane fotografie, bardzo raz jeszcze dziękuję wszystkim uczestnikom oraz Natalii Palczak, inicjatorce i organizatorce tego konkursu, oraz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Bolkowie Sławomirowi Kałużnemu.
 
Gratuluję raz jeszcze wszystkim uczestnikom! Wasza praca wniosła nie tylko koloru do jesiennej scenerii, ale również przyczyniła się do upamiętnienia wartości niepodległościowej. Jestem dumny z waszego talentu i zaangażowania! 📸
 
Przypomnę raz jeszcze zwycięzców:
  • I miejsce: Emilia Dżugała - Szkoła Podstawowa w Sadach Górnych,
  • II miejsce: Lena Zieleniewicz - Szkoła Podstawowa w Bolkowie,
  • III miejsce: Michał Buczyński - Szkoła Podstawowa w Lipie oraz Martyna Bielec - Szkoła Podstawowa w Bolkowie.

  

      image host image host image host image host image host image host

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.