Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Podsumowanie roku 2023, OSP w Gminie Bolków

Podsumowanie roku 2023 to doskonały moment, aby wyrazić serdeczne podziękowania dla wszystkich druhów i druhen z jednostek OSP w Gmina Bolków za ich niezawodną służbę. Wasza bohaterska gotowość do działania, odwaga i nieustanny wysiłek są prawdziwym źródłem bezpieczeństwa i spokoju dla naszych mieszkańców.
 
W minionym roku nasze jednostki odegrały kluczową rolę, stanowiąc nieocenioną siłę wsparcia dla mieszkańców w trudnych chwilach. Wasze zaangażowanie w akcje ratunkowe, skuteczne gaszenie pożarów oraz podejmowanie działań prewencyjnych zasługują na najwyższe uznanie. Dzięki Wam, nasza gmina może cieszyć się poczuciem bezpieczeństwa.
 
Życzę Wam kolejnego roku pełnego determinacji, zdrowia i sukcesów w pełnieniu nobilitującej roli strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych. Dziękuję za Waszą służbę oraz za to, że zawsze mogę na Was liczyć!
 
👨‍🏫📊Podsumowanie interwencji w 2023 roku z terenu gminy Bolków.
💢W 2023 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej w gminie Bolków brały udział w 353 interwencjach.
 
Liczba zdarzeń w poszczególnych kategoriach zagrożeń przedstawia się następująco:
🔥 Pożary - 92
🚒 Miejscowe Zagrożenia (MZ) - 228
🔇 Alarmy Fałszywe (AF) - 33
 
97 wyjazdów (🔥 - 30 / 🚒 - 56 / 🔇 - 11)
 
66 wyjazdów (🔥 - 12 / 🚒 - 51 / 🔇 - 3)
 
85 wyjazdów (🔥 - 25 / 🚒 - 49 / 🔇 - 11)
 
18 wyjazdów (🔥 - 1 / 🚒 - 17)
 
39 wyjazdów (🔥 - 7 / 🚒 - 30 / 🔇 - 2)
 
46 wyjazdów (🔥 - 17 / 🚒 - 24 / 🔇 - 5)
 
2 wyjazdy ( 🚒 - 1 / 🔇 - 1)
 
0 wyjazdów
 
0 wyjazdów

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.