Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

XVIII Festiwal Kolęd i Pastorałek | aktualizacja

aktualizacja 09.01.2024 rok
 
 
W imieniu ks. Proboszcza z przykrością informuję, że 𝐗𝐕𝐈𝐈𝐈 𝐃𝐢𝐞𝐜𝐞𝐳𝐣𝐚𝐥𝐧𝐲 𝐅𝐞𝐬𝐭𝐢𝐰𝐚𝐥 𝐊𝐨𝐥ę𝐝 𝐢 𝐏𝐚𝐬𝐭𝐨𝐫𝐚ł𝐞𝐤 w Bolkowie, planowany na 𝟏𝟑 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚, niestety został odwołany z powodu niewielkiej liczby zgłoszeń. Jednak nie martwcie się! Mam dla Was także dobrą informację! W kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Bolkowie odbędą się dwie msze święte z koncertami kolędowymi o godzinie 10:45 i 11:45, wraz z udziałem międzynarodowej orkiestry dętej oraz naszej utalentowanej scholii i solistów zgłoszonych na Festiwal. Nie możecie tego przegapić! Zapraszam wszystkich Parafian do wspólnego świętowania i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu religijnym. Niech zapanuje radosna melodia kolęd i pastorałek! 
 
***
 
Z wielkim zaszczytem zapraszam Państwa na XVIII Diecezjalny Festiwal Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w Domu Kultury przy ulicy Szpitalnej 16, już 13 stycznia (sobota).
 
Podczas tego wyjątkowego wydarzenia rozbrzmieją najpiękniejsze polskie kolędy, pastorałki, a także współczesne kompozycje, prezentowane w najlepszym wykonaniu. Te niezwykłe występy co roku umilają świąteczny i noworoczny czas, tworząc niezapomnianą atmosferę, która przyciąga coraz liczniejszą publiczność.
 
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie parafii: www.parafiabolkow.pl
 
Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tym wyjątkowym festiwalu, który niewątpliwie będzie okazją do przeżycia niezapomnianych chwil.
 
Plakat o tematyce festiwalu kolęd i pastorałek

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.