Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Kolumbarium w Bolkowie

Przedstawiam Wam kolejną realizację mojego programu wyborczego jakim jest powstanie kolumbarium na terenie cmentarza komunalnego gdzie zostały wzniesione dwa wolnostojące moduły. Każdy z tych modułów składa się z 32 dwuosobowych nisz urnowych, co łącznie daje nam 128 miejsc przeznaczonych do przechowywania urn. Za realizację tego projektu odpowiedzialna była firma K.M. Glück Spółka Jawna.
 
Gmina planuje w przyszłości zwiększyć liczbę dostępnych miejsc, a Zakład Gospodarki Komunalnej zamierza zagospodarować otoczenie nowo powstałego kolumbarium. W planach jest umieszczenie ławek oraz posadzenie roślin i krzewów ozdobnych.
W przypadku pytań dotyczących kolumbarium, proszę o kontakt z Zakładem Gospodarki Komunalnej w Bolkowie - https://zgkbolkow.pl/kontakt
 
 

image host  image host  image host  image host  image host  image host

 

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.