Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Podpisanie umowy na remont ulic Wolbromskiej, Sienkiewicza, Kamiennogórskiej oraz Rycerskiej

Podpisałem umowę z firmą Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. dotyczącą ważnego zadania w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład. Cieszę się, że już w marcu, a jak pogoda pozwoli to może i prędzej rozpoczniemy prace związane z przebudową nawierzchni 2 dróg gminnych: ul. Wolbromskiej oraz odcinka drogi od ul. Sienkiewicza przez ul. Kamiennogórską i ul. Rycerska do remizy strażackiej .
 
Dodatkowo zadanie obejmuje budowę parkingu na ulicy Sienkiewicza, koło apteki.
Dzięki temu przedsięwzięciu poprawimy infrastrukturę naszego miasta, co przyczyni się do wygodniejszego i bezpieczniejszego życia dla nas wszystkich. Liczymy, że ta wspaniała wiadomość przyniesie Wam wiele radości przed nadchodzącymi świętami! Bądźcie z nami, a wspólnie uczynimy nasze miasto jeszcze lepszym miejscem do życia.
 
na zdjęciu Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab, Małgorzata Wypych, oraz firma Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.