Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Życzenia dla 100-latki

Rola Burmistrza, to nie tylko podejmowanie trudnych i strategicznych decyzji, podpisywanie licznych dokumentów, to również te chwile, które chwytają za serce i zapisują się na stałe w pamięci człowieka.
 
Jednym z takich momentów było spotkanie z Córką Pani Natalii - stulatki z gminy Bolków. To niezwykłe spotkanie pełne było emocji, wspomnień i mądrości, której można się nauczyć tylko od tych, którzy przeszli przez wiele pokoleń. Niesamowite było słuchać, o młodzieńczych latach, o miłości, przyjaźni i trudach życia. To spotkanie było nie tylko podróżą w przeszłość, ale także inspiracją do refleksji nad własnym życiem.
 
Bolków jest miejscem pełnym historii, a takie spotkania przypominają nam, jak ważne jest szacunek dla przeszłości i dla tych, którzy ją kształtowali. Takie doświadczenia jest dla nas cennym skarbem, który powinniśmy pielęgnować i przekazywać kolejnym pokoleniom.
 
na zdjęciu Burmistrz Bolkowa Grzegorz Kucab wręczający życzenia dla 100 latki

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.