Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Bolków

Gmina Bolków pozyskała środki w wysokości 9 300,00 zł z Ministerstwa Rozwoju i Technologii na przeprowadzenie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Bolków dlatego w związku z tym, informuje, że w miesiącach czerwiec - sierpień br. zostanie przeprowadzona inwentaryzacja w tym zakresie.

Inwentaryzację wyrobów zawierających azbest przeprowadzi firma EPH Sp. z o. o.   z siedzibą w  Lubawce. Osoby wykonujące pracę w terenie będą posiadać imienne upoważnienie z numerem dowodu osobistego podpisane przez  Burmistrza Bolkowa. Weryfikacji prawdziwości posiadanych upoważnień można dokonać telefonicznie: 75 74 13 213 wew.  102, 103, 104.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do Mieszkańców Naszej gminy  o udzielanie pomocy i informacji niezbędnych Wykonawcom do przeprowadzenia inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

Celem realizacji ww. zadania została utworzona specjalna skrzynka e-mailowa, gdzie Mieszkańcy mogą bezpośrednio na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłaszać miejsca w których znajduje się azbest - w szczególności azbest zdjęty z dachów, składowany oraz elementy infrastruktury zawierającej azbest.

Z góry dziękujemy za udział w przeprowadzonej inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie Naszej gminy.

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.