Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

dziecko z książką
 
W poniedziałkowy poranek możemy podzielić się miłą informacją dla przedszkolaków w naszej gminie. #GminaBolków otrzyma 8,5 tys. zł na zakup książek będących nowościami wydawniczymi dla dzieci w wieku 3-6 lat i realizację działań promujących czytelnictwo w Przedszkolu Samorządowym w Bolkowie, oddziałach przedszkolnych w #Lipie, #Kaczorowie i #SadachGórnych. Dotacja pochodzi z 𝗡𝗮𝗿𝗼𝗱𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺𝘂 𝗥𝗼𝘇𝘄𝗼𝗷𝘂 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗲𝗹𝗻𝗶𝗰𝘁𝘄𝗮 𝟮.𝟬.
 
Nasze maluchy kochają jak im się czyta! 👧📚📔📗📘👦
Brawo dla pracowników oświaty w naszej gminie, zasłużyli 💪👍

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.