Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Rozwój turystyki na terenie gminy Bolków

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu, który ma na celu rozwój turystyki na terenie naszej gminy. Chcemy pokazać turystom, że Zamek w Bolkowie nie jest jedynym wartym zobaczenia miejscem.


Turystyka wiejska to doskonały pomysł dla tych, którzy marzą o odkrywaniu dzikiej przyrody. Wiele obiektów wartych zobaczenia znajduje się dosłownie o krok od Bolkowa. Dlatego zachęcam Mieszkańców wszystkich 17 sołectw do wskazania najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w Waszej wsi, celem przygotowania przez pracowników Urzędu Miejskiego tablic informacyjnych. Pierwsze z nich zostaną ustawione w Kaczorowie, Lipie i Mysłowie (w projektowanej właśnie Bazie Mysłów). Turystykę na terenie naszej gminy, chcemy rozwijać z Waszym udziałem, dlatego zachęcam do aktywnego współtworzenia tablic.


Informacje, poglądowe zdjęcia prosimy wstawiać pod postem lub wysłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.