Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Czy wiesz, że?!

Już od 15 lutego można rozliczać się z fiskusem w elektroniczny sposób za pomocą platformy „Twój e-Pit”. Pozostała jednak możliwość załatwienia tej sprawy w sposób tradycyjny i z myślą o tych, którzy wolą składać roczne zeznanie w formie papierowej, udostępniamy druki formularzy podatkowych. Można je bezpłatnie pobrać w Urzędzie Miejskim w Bolkowie w punkcie informacji.

A my zachęcamy, by jako miejsce rozliczenia podatku PIT wskazać naszą Gminę. Podatnika nic to nie kosztuje, natomiast przynosi miastu (czyli wszystkim jego mieszkańcom) wiele korzyści, poprzez udział samorządu w podatku PIT.

Warto tu przypomnieć, że jest to także czas, kiedy mogą Państwo przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego, a tym samym pomóc organizacjom pozarządowym lub np. osobom niepełnosprawnym.

Więcej informacji na ten temat w poprzednim poście: https://www.facebook.com/BurmistrzBolkowa/posts/324955092968739

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.