Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Inwentaryzacja źródeł ciepła

Gmina Bolków przystąpiła do inwentaryzacji źródeł niskiej emisji w celu wypełnienia obowiązku sprawozdawczości do Programu ochrony powietrza  (Uchwała Nr XXI/505/20 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 16 lipca 2020 r. w sprawie przyjęcia programu ochrony powietrza dla stref w województwie dolnośląskim, w których w 2018 r. zostały przekroczone poziomy dopuszczalne i docelowe substancji w powietrzu wraz z planem działań krótkoterminowych (kod działania DsInZe)) – „Szczegółowa inwentaryzacja źródeł w poszczególnych gminach, w których powinna nastąpić wymiana kotłów na paliwo stałe, a w których nie została ona do tej pory sporządzona”.

W związku z powyższym na terenie gminy Bolków w listopadzie i grudniu 2021 roku przeprowadzona zostanie inwentaryzacja źródeł niskiej emisji (rodzaj i typ ogrzewania) przez upoważnionych przez Burmistrza Bolkowa, pracowników EKO-TEAM Sebastian Kulikowski. Ankieterzy będę posiadali upoważnienie Burmistrza Bolkowa oraz identyfikator w celu okazania w trakcie spisu.

Ankiety można również pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego w Bolkowie www.bolkow.pl, wypełnić i złożyć w siedzibie Urzędu biuro nr 2 lub wysłać skanem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo u Wykonawcy inwentaryzacji:
EKO – TEAM Sebastian Kulikowski tel. 691 015 026 fax. 75 613 81 34,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy Państwu za pomoc przy udzielaniu informacji ankieterom.

Załączniki:
Pobierz plik (Ankieta dla mieszkańców.pdf)Ankieta dla mieszkańców.pdf[ ]138 kB

Jakość powietrza

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.