Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Ecumaster Rally - 3 runda TARMAC 2024 w Gminie Bolków

📢🚗 Miłośnicy motoryzacji, mamy dla Was coś specjalnego! 🚗📢

Serdecznie zapraszamy na Ecumaster Rally - 3 rundę TARMAC 2024, która odbędzie się w Gminie Bolków 15 i 16 czerwca! To wydarzenie to prawdziwe święto dla wszystkich fanów szybkich samochodów, głośnych silników i emocjonujących zmagań na trasie.

Będzie szybko, głośno i niezwykle atrakcyjnie! Nie przegap okazji, aby zobaczyć najlepszych kierowców w akcji, rywalizujących na pełnych adrenaliny odcinkach specjalnych. To niezapomniane przeżycie, które musisz zobaczyć na własne oczy!

📅 Data: 15-16 czerwca 2024
📍 Miejsce: Gmina Bolków

Po więcej informacji odsyłamy na:
👉 tarmac.pl
👉 Wydarzenie na Facebooku

Poniżej znajdziecie harmonogram oraz mapę trasy, aby dokładnie zaplanować swój udział w tym wydarzeniu.

W niedzielę na Rynku w Bolkowie odbędzie się dekoracja, na którą zapraszamy mieszkańców, widzów oraz wszystkich, którzy chcą pstryknąć fotkę z prawdziwymi samochodami rajdowymi!

Bardzo prosimy o nieparkowanie samochodów w okolicy płyty rynkowej w niedzielę. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy. Akcję będzie zabezpieczać Ochotnicza Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Bolkowa.

Do zobaczenia na trasie! 🚗💨

plakat na którym znajduje się samochód rajdowy

Załączniki:
Pobierz plik (Harmonogram RO.pdf)Harmonogram RO.pdf[ ]104 kB
Pobierz plik (Mapa Rajdu v2.pdf)Mapa Rajdu v2.pdf[ ]4367 kB

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.