Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej w Kaczorowie

Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej im. Podróżników i Odkrywców w Kaczorowie, to wyjątkowy moment, który skłania do refleksji nad historią i wartościami, które kształtowały tę placówkę przez dekady.
 
Dzisiejszy dzień jest okazją do wyrażenia naszej wdzięczności wszystkim, którzy przez te lata włożyli swoje serce i wysiłek w rozwój Szkoły. Dziękuję dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracyjnym i obsłudze – Wasze zaangażowanie i pasja były i są fundamentem sukcesu tego miejsca.
 
Życzę Szkole Podstawowej w Kaczorowie, a w zasadzie jej pracownikom, kolejnych lat pełnych sukcesów, innowacji i rozwoju 📈.
Gośćmi, którzy brali udział w jubileuszu byli m.in. Wiceminister Edukacji Henryk Kiepura - Poseł na Sejm RP oraz Radosław Zysnarski wiceprezes struktur regionalnych PSL.
 
 image host   image host 
 
image host   image host
 

 image host   image host

image host

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.