Rozmiar czcionki:
Menu
Gmina Bolków
Gmina Bolków
shape

Informacja o złożonej ofercie - Wyrównujemy szanse

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na realizację zadania publicznego Upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bolków wśród dzieci  i  młodzieży pn. „Wyrównujemy szanse”.

W dniu 30.04.2021 r. do Urzędu Miejskiego w Bolkowie wpłynęła oferta złożona przez Akademię Bolko Bolków na realizację zadania publicznego pn. Upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Bolków wśród dzieci  i  młodzieży pn. „Wyrównujemy szanse”. Całkowity koszt zadania zgodnie z ofertą 8 000,00 zł

Zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej Urzędu Miejskiego w Bolkowie oraz na stronie internetowej www.bolkow.pl.
Zgodnie z art. 19a ust. 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, każdy możne zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.
Uwagi należy zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bolkowie, drogą elektroniczną za pomocą  ePUAP lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz listownie na adres Urząd Miejski w Bolkowie, Rynek 1, 59-420 Bolków do dnia 18.05.2021 r.

Bolków, dnia 11.05.2021r.

Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej - LINK

FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

Projekt "Rozwój e-usług w Gminie Bolków" współfinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej 2 Technologie Informacyjno-komunikacyjne Działanie 2.1 E-usługi publiczne.